E-Ticaret Çözümleri


Opencart, Woocommerce wordpress e-ticaret sitelerinin kurulumunu gerçekleştiren Retrojans, sınırsız tema seçeneğini müşterilerine sunmaktadır. Bir çok kişinin hayali olan e-ticarette başarılı olabilmek için üç kriterin doğru yapılması gerekmekte.

Cazip fiyat, kaliteli ürün ve google organik aramalarda ilk sayfada olmak. Bu üç şarttan herhangi biri eksik olursa yapılan yatırım hayal kırıklığı ile sonuçlanmaktadır. Google seo kriterlerine göre yaptığımız e-ticaret siteleri uzun vadede hak ettiği yeri arama sorgularında bulmaktadır.

Tarafımızdan kurulan e-ticaret siteleri bir sefere mahsus olmak üzere ücretlendirir, her ay veya her yıl alan adı yenilemesi ve hosting bedeli hariç bir bedeli yoktur. Bu rakamlar ise ufak meblağlardır. Dolayısı ile makul fiyatlar ile yapılan e-ticaret siteleri için yatırım bedeli yüksek değildir.

Dünyanın tercih ettiği Opencart ve Woocommerce açık kaynak sistemlerinin bir çok eklentisi bulunmakta, müşterilerin ihtiyacına göre sisteme eklenebilmektedir.

Sizde e-ticaret platformunda yer almak istiyor iseniz bizimle iritbata geçebilirsiniz. Kredi kartı ile tahsilat çözümlerimiz çok uygun şartlarda müşterilere alternatif olarak sunulmaktadır. Örnek verecek olursak vergi mükellefi olmak şartı ile KDV dahil %3 lük bir komisyon bedeli ile satışlarınız ertesi gün hesabınıza yatmaktadır.

Copyright &copy 2012; Powered by Retrojans