E-mail Hizmetleri


E posta Gitmiyor Derdine Son!

İşletmelerin sistem destek birimlerine gelen telefonlarda belki de en çok sarf edilen cümle budur.‘’ E posta gitmiyor, email gelmiyor.’’
Günümüz dünyasında iş hayatındaki iletişimin temelini hiç şüphesiz e-mailler oluşturuyor. Özellikle yoğun olarak kullanılan mail sistemlerinde yaşanan bilindik ve sinir bozucu aksaklıklar, kurum içi operasyonda sorun yaratmasının yanı sıra çalışanlar nezdinde zaman kaybını da beraberinde getiriyor.
Çalışanlar “E posta gitmiyor” “Maillerim gitmiyor” “Mail gönderemiyorum” “E posta gelmiyor” “Maillerim gelmiyor” “Mail alamıyorum” gibi şikâyetlerde bulunduğunda, teknik ekip için hamaliye olan işlemler, mail hesabının sahibi için sürekliliği sağlanması güç uygulamalar ve tüm bu çabalara rağmen var olan problemlerin tekrarlanması, e-posta kullanımını görünenden öte bir kimliğe büründürebiliyor maalesef…
E posta kullanımında sıkça karşılaşılan problemlerin başında mailin alınamaması, mailin gönderilememesi ve gelen postaların gereksiz kutusuna düşmesi gelmektedir. Outlook ve benzeri sistemlerin, işletim esasları sebebi ile gözlemlenen aksaklıklarla da sıklıkla karşılaşılabiliyor. Bu problemler küçük gerekçeler nedeni ile oluşsa da aksaklıkları gidermek, hiç bilmeyen birinin bir saati onarması gibidir. Üstelik kesin çözüm elde etmek neredeyse imkansızdır. Çünkü problemlerin tekrar etme olasılığı her zaman bakidir.
İşler yolunda gidiyor mu? Emin olmak istemez misiniz?
Retrojans ailesi olarak işletmelerin çektiği bu sıkıntıyı sonlandıracak bir uygulamaya imza atıyoruz. Teknoloji ile özdeş tüm gereksinimlere karşılık verecek vekil sunucu sistemimizle e-mail kullanımında karşılaşacağınız tüm aksaklıkları bertaraf ediyoruz. Esnek ve sizin ihtiyaçlarınızla orantılı hizmet anlayışımızla isterseniz sıfırdan isterseniz var olan mail hesaplarınızın entegresi ile online ortamda kalıcı ve sorunsuz iletişim garantisi veriyoruz.

E-mail Hizmetleri

E maillerinizin gitmemesinin tek sebebi vardır. Bağlı bulunduğunuz ip üzerinden her hangi bir web sunucusu spam gönderimde bulundu ise bu otomatikman sizinde kara listeye alınmanız ve yaptığınız her gönderimin spam olarak algılanmasına sebebiyet verir. Aşağıda paylaşmış olduğumuz sorgulama linkinden ip’ nizin temiz olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer kara listede iseniz endişelenmeyin. Standart web sunucularından bağımsız olarak sadece mail gönderimi için tahsis ettiğimiz özel iplerimiz ile spam riskinden uzak, kesintisiz smtp mail trafiği sağlayabilirsiniz.

Copyright &copy 2012; Powered by Retrojans